Grafik Tasarım

İletişimin tasarıma ihtiyacı vardır. Grafik tasarım, verilmek istenen mesajı en estetik biçimde, yalın anlamlı ve zekice sonuçlar yaratarak iletme şekli olarak ifade edilebilir. Ürünün, hizmetin, kişinin veya firmanın en çabuk algılanan şeklidir.

Grafik Tasarım, logo/kurumsal kimlik ile başlayıp kataloğa, tanıtım kitlerine, billboardlara kadar çok geniş bir yelpazeyi içerir. İster yaratıcı süreçte, ister uygulamada (baskı, açıkhava reklamcılığı, giydirmeler, serigrafi v.b.) müşterilerimizin tüm tasarım ihtiyaçlarını karşılayabiliyoruz.

Web Tasarım & Programlama

Web siteniz, sanal dünyadaki vizyonunuzdur. Bu nedenle siteniz, firmanızın kurumsal kimliğine uygun ve bu kimliği bütünler şekilde, profesyonel bir görünüme sahip olmalıdır.
VISO, tasarımdan programlamaya tüm sanal dünya ihtiyaçlarınızda çözüm üretir;

Web sitesi tasarımı
E-ticaret, B2B, B2C yazılım çözümleri
PHP, .NET, ASP programlama
CRM yazılımları ve hazır altyapılar (Wordpress, OpenCart v.b.)
Arama motoru optimizasyonu ve gelişmiş trafik analizleri

Prodüksiyon

Grafik tasarım ile iç içe geçmiş, firmanızın vizyonuna uyumlu stüdyo çalışması hangi kurumsal firmanın hoşuna gitmez ki? Aşağıdaki profesyonel hizmetleri aynı çatı altında bulabilirsiniz:

Fotoğraf & Video Çekimi
Sanat Yönetimi
Retouch - Prodüksiyon
Montaj
Seslendirme ve Müzik

Sosyal Medya

Günümüzde müşteriler ile bağlantı kurmanın, trafik yaratmanın, marka bilinirliği oluşturmanın ve satışları arttırmanın en etkili yolu sosyal medya kanallarını etkin kullanmaktan geçmektedir.

Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest, Youtube, Google+, LinkedIn, Snapchat ve daha onlarca sosyal medya kanalı, kişisel kullanımların ötesine geçerek kurumsal firmaların kendilerini ve hizmetlerini duyurabilmeleri için mutlaka yer alınması gereken platformlar haline gelmişlerdir. Bu karmaşık ağda tasarım, strateji ve içerik müşterilerimize yollarını bulmalarında yardımcı oluyor ve yüklerini üstleniyoruz.

Reklam Yönetimi

Marka ve ürünlerin var olabilmesinin ön koşulu tanınmak, potansiyel müşteriye ulaşabilmektir. Dijitalleşen dünyada bunu gerçekleştirebilmek çok daha kolaylaşsa da, bir o kadar karmaşık hale gelmektedir.

İnternet ortamında önde gelen arama motoru ve sosyal kanallarda uygun reklam stratejilerinin oluşturulması, kampanya yönetimi ve içerik tasarımları konularında müşterilerimize danışmanlık yapıyoruz.

Adwords, Adsense Kampanyaları
Facebook/Instagram Reklamları
Analiz & Optimizasyon

Uygulama

12 yıllık tecrübe ile tasarım ile bağlantılı hemen her uygulama alanında tasarım sonrası hizmetlerde de müşterilerimize çözüm sunabiliyoruz. Ambalajdan baskıya, promosyondan tekstile, yazılımdan dekorasyona, tasarımların hayata geçirilmesi konusunda güvenilir çözüm ortaklarımıza yönlendirebiliyor ve tüm süreci sizin adınıza takip edebiliyoruz.